• Zbiórka dla sąsiadów z Ukrainy

• Szanowni Rodzice

Dyrektor Przedszkola nr 17 wraz z całym personelem z całego serca zachęca do jak najszybszego udziału w zbiórce dla Naszych sąsiadów z Ukrainy.

Potrzebujemy takie produkty jak:

• Śpiwory,

• Karimaty,

• Dla dzieci: mleka modyfikowane, kaszki, jedzenie w słoiczkach, butelki ze smoczkiem

• Środki higieny osobistej ( mydła, dezodoranty, pasty do zębów, podpaski, pampersy dla dzieci, chusteczki etc.)

• Żywność z długim terminem przydatności oraz niewymagającą przechowywania w lodówkach,

• sztućce, talerze, kubki
            • przedłużacze, ładowarki, czajniki elektryczne, garnki, powerbanki, lampki nocne, latarki

Koordynatorzy zawiozą wszystkie rzeczy do głównego miejsca zbiórki : CENTRUM INTEGRACJI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ UL. DĄBROWSKIEGO 7 W CHORZOWIE.

Pamiętajmy, że My też kiedyś możemy potrzebować takiej pomocy. Wierzymy w Wasze dobre serca.

Koordynatorzy:

Monika Walczuch

Justyna Kiełbasa

• Akcja charytatywna " Kup Pan Szczotkę".

• W ramach współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Mission, Nasze Przedszkole dołączyło do Akcji, która polega na zbiórce Nowych szczoteczek oraz past do zębów, dla podopiecznych polskich misjonarzy w Afryce. Zapraszamy do udziału

• Konkurs plastyczny na temat "Moja wymarzona złota rybka"

• Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na temat "Moja wymarzona złota rybka". Prace należy wykonać w formacie A4 dowolnie wybraną techniką płaską (z wyjątkiem użycia materiałów nietrwałych, komputerowych). Prace należy dostarczyć do 28 lutego.

Zachęcamy do udziału w konkursie.