• Kiermasz Adwentowy

• Drodzy Rodzice

W najbliższym czasie organizujemy kiermasz Adwentowy. W związku z tym prosimy chętnych Rodziców o włączenie się w to przedsięwzięcie i wykonanie wieńca adwentowego. Wieńce prosimy dostarczyć do 16 listopada. Z góry dziękujemy :) :) :)

• Wizyta na Stadionie Ruchu Chorzów

• Biedronki i Motylki wybrały się na wycieczkę na Stadion K. S. Ruch Chorzów. Dzieci siedziały na trybunach, zwiedzały salę konferencyjną oraz kawiarenkę. Dzieci miały okazję zobaczyć piłkarzy wychodzących na trening.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14.10. w Naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu dzieci z grupy " Biedronki" oraz " Motylki" przygotowały piosenkę oraz wierszyki, za które serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam, ten dzień był wyjątkowy . Ogromne podziękowania dla p. Oli za zmontowanie filmu, który sprawił uśmiech na twarzy wszystkich pracowników.

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za udział w akcji charytatywnej na rzecz zwierząt ze schroniska. Dzieci z grupy " Biedronki" zawiozły dary do schroniska w Chorzowie.

• Dzień Drzewa

• Drodzy Rodzice

10.10. 2022 Przypada Światowy Dzień Drzewa. Łącząc się z Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą Agata Kornhaser – Dudą

Nasze Przedszkole weźmie udział w 4 edycji akcji #sadzimy

W poniedziałek przedszkolaki zasadzą w naszym ogrodzie sadzonki drzew, które otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Świerklaniec.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszych grupach fb.

• Spotkanie z Funkcjonariuszami Straży Miejskiej

• Uwaga Motylki, Puchatki, Pszczółki - 06.10 odbędzie się spotkanie z Funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Chorzowa. Krasnale i Biedronki dla Was spotkanie z Funkcjonariuszami Straży Miejskiej odbędzie się 13.10