• 07.02 (tj. czwartek), odbędzie się spotkanie z panią Iloną autorką edukacyjnych książek dla dzieci :):):)

• 29.01 ( wtorek ) o godz.9:30 w naszym przedszkolu odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci. Strój na bal karnawałowy o tematyce dowolnej zapewniają rodzice.

• Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbędzie się:
            21.01 ( tj. poniedziałek) grupa Biedronki oraz Krasnale o godz. 10.00;

22.01 ( tj. wtorek) grupa Motylki oraz Puchatki o godz. 10.00;

23.01 ( tj. środa) grupa Pszczółki o godz. 10.00;
          • Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w następujących terminach 🎄🎄🎄 Puchatki oraz Krasnale - 18.12 o godz. 17.00 🎄🎄🎄 Biedronki oraz Pszczółki - 19.12 o godz. 17.00 🎄🎄🎄 Motylki - 20.12 o godz. 17.00

• 16.11 o godz. 17.00 w Chorzowskim Centrum Kultury ( w sali konferencyjnej na I piętrze), zostanie przeprowadzony wykład pt.:" Kiedy pacjent powinien trafić do reumatologa " przez lek. med. Jolantę Zarębską - specjalistę chorób wewnętrznych, specjalistę reumatologii.

• Jutro odbędzie się musical pt. :"Przybyli Ułani" :)

• 30.10 o godz. 10.00 odbędą się warsztaty muzyczne z Góralami :):):)

• 23.10 o godz. 11.00 dzieci z grupy Motylków i Biedronek będą gościły Funkcjonariuszy Straży Miejskiej .

• W poniedziałek tj. 15.10 w naszym przedszkolu gościć będziemy Funkcjonariuszy Policji z prelekcją dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym.

• Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej Urzędu Miasta Chorzów zaprasza na wydarzenie pt. " Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia", które odbędzie się 13.10.2018 r. o godz. 10.00 do 14.00 w Hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie. W programie : bezpłatne badania i porady dla mieszkańców miasta, stanowiska edukacyjne dla dzieci oraz pokazy aktywności ruchowej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.chorzow.eu

• Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego " Jesienne drzewo". W związku z wysokim poziomem prac plastycznych dostarczonych na konkurs , jury postanowiło przyznać jednocześnie kilka miejsc oraz wyróżnienia.

Paulina K. " Puchatki"
            Zosia K. " Biedronki"
            Oskar O. " Puchatki"
            Konrad F. " Motylki"

Zuzia O. " Biedronki"
            Patrycja Ł. " Pszczółki"
            Karolina Ł. " Pszczółki"
            Martyna M. " Motylki"
            Filip F. " Biedronki"

Maja K. " Krasnale"
            Karol K. " Krasnale"
            Szymon D. " Puchatki"
            Dawid K. " Biedronki"
            Kacper K. " Pszczółki"
            Zosia T. " Motylki"
            Zuzia M. " Motylki"
            Alan A. " Puchatki"
            Maks K. " Biedronki"
            Marcelina L. " Pszczółki"
            Michalina K. " Puchatki"
            Aleksandra B. " Krasnale"
            Dziękujemy bardzo za udział w konkursie i gratulujemy

• OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „ NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCE W POLSCE”

SZYMON S.
            BARTOSZ K.
            MAKSYMILIAN K.

KAROLINA Ł.
            PATRYCJA Ł.
            TYMOTEUSZ J.

KAROL K.
            KONRAD F.
            PAULINA S.

Wręczenie nagród, odbędzie się 05.10 😊😊😊
            Dziękujemy za udział w konkursie 😊😊😊

• 09.10 ( tj. wtorek) w godzinach dopołudniowych, odbędzie się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA dla dzieci , które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola :):):)

• 01.10 tj. poniedziałek, Motylki i Biedronki jadą na wycieczkę do fabryki Danone w Bieruniu

• 20 września ( czwartek) dla trzech najmłodszych grup, odbędzie się wycieczka do SKANSENU.
            KRASNALE - warsztaty na temat " Marysia i Janek zapraszają na wieś"
            PUCHATKI - warsztaty na temat " Zwierzęta z wiejskiej zagrody"
            PSZCZÓŁKI - warsztaty na temat " Koraliki z owczej wełny"
            Prosimy ubrać dzieci odpowiednio do pogody. W razie deszczu wycieczka zostanie przeniesiona na inny termin.
          • Drodzy Rodzice :) Przypominamy o konkursie fotograficznym " Najpiękniejsze miejsce w Polsce". Każde dziecko może przynieść tylko jedno zdjęcie do końca września. Czekamy na ciekawe fotografie :)

• Wakacje dobiegły końca, dlatego 03.09 zapraszamy wszystkie dzieci do przedszkola. Informujemy, że zebranie informacyjne odbędzie się 05.09 dla rodziców dzieci z rocznika 2012/2013 o godz.16.30 natomiast dla rodziców dzieci z rocznika 2014/2015 o godz. 17.00 Bardzo prosimy pociechy zostawić w domu oczywiście pod opieką osoby dorosłej, bo będzie to czas tylko dla rodziców :)

• Drodzy Rodzice!
            Ze względu na słoneczne dni, prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do warunków atmosferycznych. Przypominamy o konieczności kapeluszy, czapek z daszkiem oraz chustek na głowę.
          • Zakończenie roku przedszkolnego dzieci z grupy " Motylki" oraz " Biedronki", odbędzie się 18.06 o godz.17.00 w Starochorzowskim Domu Kultury